Jacuzzy Krall v Zlatem zobu, izid novega singla!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Po daljšem premoru se Jacuzzy Krall za kratek čas novembra ponovno vrača na glasbene odre. 12.11. bo nastopil v ljubljanskem klubu Zlati Zob, 13.11.pa v Novem mestu, v klubu Lokal Patriot. Jacuzzy Krall, ki sicer prihaja iz Novega mesta, doslej tam kot samostojni izvajalec še ni nastopil.
Na odru se mu bodo pridružili še:
Katinka Dimkaroska – vokal
Sergej Ranđelović RUNJOE – bobni
Miha Meglič – kitara
Andraž Mazi – kitara
Rok Škrlj – bas
VJ Rasta on the mouse – vizualizacije
Izid novega singla Nevem kam grem!
Jacuzzy Krall je v tem tednu izdal nov single iz svojega prvenca Jacuzzy Krall, za katerega pripravlja tudi videospot, ki bo izšel v kratkem. Naslov singla je Ne vem kam grem, kot pravi Jacuzzy sam, gre za triptih treh likov ki se znajdejo na razpotju, vsak s svojo zgodbo, a vsi z isto ugotovitvijo na koncu dneva.