Jex Thoth z novo skladbo!

0 0

Psihedelični doomsterji Jex Thoth v pripravi na novi album predstavljajo novo skladbo – “The Four of Us Are Dying”. Prisluhnite ji tudi na dnu novice.

“The Four of Us Are Dying” je del bendovega prihajajočega albuma Blood Moon Rise, ki bo izšel 15. junija.

Poleg omenjene skladbe pričakujte še naslednje:

1. To Bury
2. The Places You Walk
3. The Divide
4. Into a Sleep
5. And the River Ran Dry
6. Keep Your Weeds
7. Ehja
8. The Four of Us Are Dying
9. Psyar

Spodaj pa prisluhnite “The Four of Us Are Dying”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki