Joe And The Rhythm Boys, 29.09.2012, Maribor (MC Pekarna)!

0 2

kdo: Joe & The Rhythm Boys
kdaj: sobota, 29.9.2012, ob 22:00 uri
kje: Mc Pekarna, Maribor

Vstop prost!

Joe and The Rhythm Boys:
Bend smo formirali septembra 2006. Konkretneje pa smo prijeli za instrumente leta 2007, ko smo tudi imeli prvi javni nastop v Gustafu v mariborski Pekarni, kjer smo kasneje še nekajkrat nastopili. Nastopali smo tudi v Kibli, Rokaju, Rollbaru – Ljubljana, Garage Explosion 2008, Underground festival 2010, Retro klub Zagreb- new years eve 2011, Rokerji pojejo pesnike 2011, Scena fest 2012, Šourock 2012,…

Igramo mešanico rock’n’roll, country in  hillbilly glasbe, z drugimi besedami rockabilly. Imamo nekaj  svojih pesmi, večino repertoarja pa sestavljajo priredbe Hank Williams-a, Johnny Cash-a in še nekaterih izvajalcev iz 50-ih let prejšnjega stoletja. V začetku leta 2011 smo se prijateljsko razšli s kitaristom Nikolo Stojanovič-em. Nato se nam je istega leta spomladi pridružil nov,  mariborski kitarist Gorazd Murko.

Zasedba:
Gorazd Murko – kitara
Primož Brumen – kontrabas
Aleš Pogorevčnik – bobni
Josip Segedi – vokal in akustična kitara.

Facebook event: http://www.facebook.com/events/414302215277904/

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki