Joe Lynn Turner bo prepeval z orkestrom Rainbow pesmi

0 0

Legendarni pevec Rainbow in Deep Purple Joe Lynn Turner bo sodeloval na koncertu skupaj z New Japan filharmoničnim orkestrom. Dogodek se bo imenoval “Tribute to Rainbow: Over the Rainbow” in se bo zgodil 04.08.2006 v Tokyo-Geijyutsu-Gekijyo (Tokyo Metropolitan Art Space) v Tokiu (Japan). Joe bo skupaj z orkestrom izvajal med drugim sledeče pesmi: “Weiss Heim”, “Maybe Next Time”, “Gates Of Babylon”, “1812 Overture”, “Spotlight Kid”, “I Surrender”, “Street Of Dreams”, “Stone Cold”, “Rainbow Eyes” and “Catch The Rainbow”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki