Joey Jordison ni več član Slipknot
Avtor: Sebastijan Videc
Popolnoma nepričakovano je danes zjutraj odjeknila vest, da bobnar Joey Jordison ni več član skupine Slipknot, razlogi pa zaenkrat še niso znani.
Izjava skupine:
“Vsem našim “Maggotom” in oboževalcem skupine z veliko bolečino in tihim spoštovanjem sporočamo, da so se Slipknot in Joey Jordison razšli. Vsi skupaj želimo Joeyu vse najboljše v prihodnosti. Razumemo, da vas večino zanima kako in zakaj se je to zgodilo, kar vam bomo v bližnji prihodnosti poizkusili tudi pojasniti. Ljubezen do vas in do glasbe, ki jo ustvarjamo, nas vzpodbuja, da nadaljujemo in sledimo načrtom izdaje novega materiala v prihajajočem letu. Upamo, da boste to vsi razumeli in smo zahvalni za vašo podporo, medtem ko načrtujemo naslednjo fazo prihodnosti Slipknotov.”