Joey Jordison ni več član Slipknot

0 0

Avtor: Sebastijan Videc

Popolnoma nepričakovano je danes zjutraj odjeknila vest, da bobnar Joey Jordison ni več član skupine Slipknot, razlogi pa zaenkrat še niso znani.

Izjava skupine:

“Vsem našim “Maggotom” in oboževalcem skupine z veliko bolečino in tihim spoštovanjem sporočamo, da so se Slipknot in Joey Jordison razšli. Vsi skupaj želimo Joeyu vse najboljše v prihodnosti. Razumemo, da vas večino zanima kako in zakaj se je to zgodilo, kar vam bomo v bližnji prihodnosti poizkusili tudi pojasniti. Ljubezen do vas in do glasbe, ki jo ustvarjamo, nas vzpodbuja, da nadaljujemo in sledimo načrtom izdaje novega materiala v prihajajočem letu. Upamo, da boste to vsi razumeli in smo zahvalni za vašo podporo, medtem ko načrtujemo naslednjo fazo prihodnosti Slipknotov.”

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki