Jon Lord in Boom On The Tingling Strings

0 2

Kompozicija nekdanjega Deep Purple/Whitesnake klaviaturista Jona Lorda za klavir in orkester, ki jo je legendarni glasbenik prestavil 7. in 8. decembra 2006, bo kmalu ugledala luč sveta pod naslovom Boom On The Tingling Strings. Ambiciozno zastavljen projekt, sicer eden številnih Lordovih poizkusov eksperimentiranja s klasično glasbo, se je odvijal pod dirigentsko taktirko svetovno priznanega dirigenta Paula Manna. Album naj bi po zagotovilih odgovornih pri založbi EMI izšel nekje marca ali aprila.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki