Jon Lord in Boom On The Tingling Strings
Kompozicija nekdanjega Deep Purple/Whitesnake klaviaturista Jona Lorda za klavir in orkester, ki jo je legendarni glasbenik prestavil 7. in 8. decembra 2006, bo kmalu ugledala luč sveta pod naslovom Boom On The Tingling Strings. Ambiciozno zastavljen projekt, sicer eden številnih Lordovih poizkusov eksperimentiranja s klasično glasbo, se je odvijal pod dirigentsko taktirko svetovno priznanega dirigenta Paula Manna. Album naj bi po zagotovilih odgovornih pri založbi EMI izšel nekje marca ali aprila.