Junija nov solo album Eddieja Vedderja
Avtor: Urban Bolta
Frontman ameriških rockerjev Pearl Jam Eddie Vedder je razkril, da bo junija izdal svoj drugi solo album.
Novico, ki je brez dvoma razveselila vse Pearl Jam oboževalce, je Vedder razkril v soboto na solo nastopu v Brisbaneu. Priljubljeni pevec se namreč prav zdaj nahaja na solo turneji po deželi kengurujev. Drugi album bo tako nasledil leta 2007 izdani solo prvenec “Into the Wild”, ki ga je posnel za potrebe istoimenskega filma.