Kawasaki 3P na Nokiinem odru!
Fantastična osmerica Kawasaki 3P, ki predstavlja eksplozijo mogočnega zvoka in noro zabavo, bo nastopila na Nokiinem odru letošnjega T-Mobile INmusic festivala. Ta se bo odvijal 24. in 25. junija na zagrebškem Jarunu. Poleg omenjenega nastopa, se jim v sklopu promocije najnovejšega studijskega albuma “Idu Bugari” obeta več nastopov na Hrvaškem in drugod.