Koncert ob 15. obletnici delovanja skupine In-Sane

0 1

Avtor: Urban Bolta

kdo: In-Sane
kje: MIKK / Murska Sobota
kdaj: sobota, 22. december 2012

INxSANE praznujemo 15 obletnico ustanovitve benda. Vse skupaj se je začelo nekega mrzlega decemberskega večera leta 1997, ko smo prvič “zaružili” skupaj v placu THE FAT NUNSov. 15 let kasneje smo prepotovali Evropo in ZDA in si pridobili stotine prijateljev okoli sveta. Igrali smo koncerte v državah o katerih nismo mogli niti sanjati ko smo začeli igrati. 22. decembra 2012 bomo skupaj proslavili dekado in pol spoznavanja ljudi, igranja glasbe, potovanj, neprespanih noči in zapravljenih dnevov. Na ta dan želimo povabiti vse prijatelje, da se nam pridružijo ob prazniku punk rocka in verovanja v boljši svet in jutri. Dan ko bomo skupaj proslavili dneve, kis mo jih pustili za sabo in vse dneve, ki še prihajajo. Z vsemi vami želimo podeliti te trenutke in proslaviti pozno v noč. To bo noč, ki vam bo ostala v spominu. Igrali bomo pesmi, ki so tako stare, da se boste smejali od srca in pesmi, ki jih bomo kričali vsi skupaj na vrhu glasilk, ter ob njih stejđdajvali do onemoglosti. Želimo vam prirediti poslastico za srce in dušo. Bodite na ta večer z nami, obljubljamo da bo neponovljivo.

Z veliko ljubezni,
INxSANE

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki