Koncert Stone Orange, 05.09.2008, v Ilirski Bistrici!
Skupina Stone Orange se po poletnem premoru, v času katerega je pevec Marko okreval po zlomu roke, vrača na odre. Videli jih boste lahko v petek 5.9. v Ilirski bistrici na moto zboru Feistritz bikers bunch club.
Pomaranče pa v svoji bazi na Toškem čelu pri Ljubljani, kljub temu, da se aktualni single Nori mlin še vrti po radijskih in TV postajah, že pripravljajo material in demo posnetke za svoj drugi album.