Koncert Stone Orange, 05.09.2008, v Ilirski Bistrici!

0 3

Skupina Stone Orange se po poletnem premoru, v času katerega je pevec Marko okreval po zlomu roke, vrača na odre. Videli jih boste lahko v petek 5.9. v Ilirski bistrici na moto zboru Feistritz bikers bunch club.

Pomaranče pa v svoji bazi na Toškem čelu pri Ljubljani, kljub temu, da se aktualni single Nori mlin še vrti po radijskih in TV postajah, že pripravljajo material in demo posnetke za svoj drugi album.

besedilo: Tomo Jurca
fotografija: Aleš Podbrežnik
Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki