Koncertna pomlad za Muškat Hamburg
Avtor: Urban Bolta
Prleški punkrockerji Muškat Hamburg se s pomladjo aktivneje vrača na koncertne odre, v naslednjem obdobju imajo namreč potrjenih že pet nastopov, prvi bo na sporedu že v soboto.
O Muškat Hamburg: Punk rock’n’roll trta je zacvetela januarja 2003, s cepljenjem dveh članov organizacije Opus Hey in že leta 1997 izbrane sadike Muškat Hamburg. Njen sok je dolgo zorel v kleteh podravske vinorodne dežele in bil leta 2004 izbran za degustiranje na Klubskem maratonu Radia študent. Zmerno uživanje povzroča divjanje hormonov, daljše noči in prehitro vožnjo. Njeni oboževalci zahtevajo stekleničenje, ki pa se bo zgodilo šele po ledeni trgatvi. V kolikor ne bo toče, bo letnik 2005 hudičevo dober in vreden pokušine.
Potrjeni nastopi:
09.04.2011 Scena fest – ŠTUK – Maribor
16.04.2011 MKNŽ – Ilirska Bistrica
23.04.2011 Unterhund – Ormož
07.05.2011 Figo Rock bar – Koper
11.06.2011 Stara Nova vas