Konec leta v znamenju dobre glasbe!

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

Konec leta v znamenju dobre glasbe!

Učenci in mentorji KUD Coda bodo leto 2013 tradicionalno zaključili z dobro glasbo. Na dveh koncertih, ki se bosta odvila 17. decembra ob 19.00 v Jazz klubu Satchmo in 21. decembra ob 20.30 v Klubu MC Pekarna, bodo pokazali pridobljeno znanje in poskrbeli za super vzdušje. Vstop na oba koncerta je prost.

Koncerta KUD Coda predstavljata odlično alternativo preposlušanim božičnim uspešnicam, ki nas obdajajo v decembru. Učenci KUD Coda in njihovi mentorji so pripravili nekaj za vsak okus. V Jazz klubu Satchmo bodo zazveneli malce mirnejši  in akustični zvoki, v Klubu MC Pekarna pa se boste lahko predali glasni in električni glasbi.

Kulturno umetniško društvo Coda je institucija, katere namen je ponuditi kredibilno, predvsem pa alternativno obliko glasbenega izobraževanja za otroke in mladino, ki je prilagojena modernemu času in željam učencev. Dejavnost društva obsega individualne glasbene delavnice in skupinsko igro, katere bistvo je povezovanje učencev v skupine in navajanju teh k skupinskemu delovanju in muziciranju. Tako se vsako leto zvrsti okrog 10 – 15 koncertov lastne produkcije in gostovanj, najbolj pa so ponosni na zelo odmevna projekta ‘Get Back – Nazaj k Beatlom’ in ‘Stari, uštimaj se!’.

Dodatne informacije
www.kud-coda.org
www.facebook.com/kudcoda
http://www.youtube.com/user/kudcoda

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki