Korn objavili še eno novo skladbo

0 1

Avtor: Primož Novak

Ameriška zasedba Korn predstavlja skladbo »Take Me« z novega albuma »The Serenity of Suffering«, ki izide 21. oktobra.

Album “The Serenity Of Suffering” bo izšel, dne 21.10.2016 in bo tako nasledil album “The Paradigm Shift”, ki je izšel leta 2013. Album je produciral Nick Raskulinecz, ki je pred tem sodeloval med drugim z Rush, Deftones, Mastodon in Foo Fighters.

Album “The Serenity Of Suffering” bo izšel pri založbi Roadrunner Records, pri kateri so Korn že izdali albuma “Korn III – Remember Who You Are” (2010) in “The Path Of Totality” (2011).

Seznam skladb na novem album “The Serenity Of Suffering” je sledeč:

01. Insane

02. Rotting In Vain

03. Black Is The Soul

04. The Hating

05. A Different World (feat. Corey Taylor)

06. Take Me

07. Everything Falls Apart

08. Die Yet Another Night

09. When You’re Not There

10. Next In Line

11. Please Come For Me

Skupina je medtem tudi razkrila datume evropske turneje, na katero se bo podala skupaj s Heaven Shall Burn in Hellyeah. Najbližje Sloveniji se bo ustavila 3. aprila v dunajskem Gasometru. 

https://www.youtube.com/watch?v=rWmXbYt1k-E

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki