Korn objavili še eno novo skladbo
Avtor: Primož Novak
Ameriška zasedba Korn predstavlja skladbo »Take Me« z novega albuma »The Serenity of Suffering«, ki izide 21. oktobra.
Album “The Serenity Of Suffering” bo izšel, dne 21.10.2016 in bo tako nasledil album “The Paradigm Shift”, ki je izšel leta 2013. Album je produciral Nick Raskulinecz, ki je pred tem sodeloval med drugim z Rush, Deftones, Mastodon in Foo Fighters.
Album “The Serenity Of Suffering” bo izšel pri založbi Roadrunner Records, pri kateri so Korn že izdali albuma “Korn III – Remember Who You Are” (2010) in “The Path Of Totality” (2011).
Seznam skladb na novem album “The Serenity Of Suffering” je sledeč:
01. Insane
02. Rotting In Vain
03. Black Is The Soul
04. The Hating
05. A Different World (feat. Corey Taylor)
06. Take Me
07. Everything Falls Apart
08. Die Yet Another Night
09. When You’re Not There
10. Next In Line
11. Please Come For Me
Skupina je medtem tudi razkrila datume evropske turneje, na katero se bo podala skupaj s Heaven Shall Burn in Hellyeah. Najbližje Sloveniji se bo ustavila 3. aprila v dunajskem Gasometru.
https://www.youtube.com/watch?v=rWmXbYt1k-E