Krema v Kamniku 16.02.2007!
Vsi, ki ste bili ta vikend v Šentvidu, ste lahko tam ujeli dober koncert Kreme in skupine The Drinkers. Obiskovalci in organizatorji so bili zelo navdušeni in so Kremo povabili še na en koncert. Ta se bo zgodil konec junija na prostem.
Krem- rock pa bo slišati zelo kmalu v Kamniku. 16. februarja bodo Krema razvneli publiko v tamkajšnjem MC Kotlovnica. Njihova predskupina bodo The Closhers, ki ste jih lahko slišali s Kremo že v Orto baru.
Po Sužnju občutka in Mali igrači, je pred dnevi 4 članska skupina poslala na radijske postaje tudi rmx Male igrače. Marca boste deležni novega, svežega singla, za katerega so Krema že posneli videospot pri naših sosedih.
Več, čez nekaj tednov….do takrat uživajte v plesni različici pesmi Mala igrača, ki je svoje poslanstvo že našla v slovenskih klubih.
Več informacij o Kremi, vključno z mp3-ji, ki ji lahko shranite iz njihove strani brezplačno, najdete na: www.krema.si