Lahko prisluhnite že prvi pesmi!

0 2

Ayreon trenutno snemajo album, ki bo predvidoma izšel proti koncu tega leta, ali prvih mesecih leta 2008. Na albumu kot gost sodeluje tudi Jonas P. Renske (frontman skupine Katatonia).
Prvi pesmi iz prihajajočega albuma lahko prisluhnite TUKAJ!

Ne smemo pa pozabiti, da bodo na prihajajočem albumu sodelovali tudi naslednji gostje: Jorn Lande (MASTERPLAN), Tom S. Englund (EVERGREY), Ty Tabor (KING’S X), Magali Luyten (VIRUS IV), Simone Simons (EPICA) in Liselotte Hegt (DIAL). 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki