Le Orme bodo izdali nov DVD

0 1

Avtor: Peter Podbrežnik

Le Orme bodo ta mesec izdali nov koncertni DVD – “Live In Pennsylvania”. Klaviaturist Andrea Bassato, ki se po desetih letih poslavlja od skupine je ob tem povedal sledeče:

“Trenutno je v pripravi DVD, katerega smo nekaj časa nazaj posneli med nastopom po ZDA. Po mojem gre za odličen koncerten dokument nastopa, ki je v mojem spominu ostal kot eden izmed naših najboljših nastopov sploh. Po dveh markantnih studijskih albumih prihaja ta izdaja kot odličen zaključek časa, katerega sem preživel skupaj z ostalimi člani skupine. Res si ne bi mogel zaželeti boljšega zaključka te dolge avanture.”

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki