Leave’s Eyes januarja z novim albumom
Avtor: Sebastijan Videc
12. januarja 2018, bodo Leave’s Eyes izdali svoj novi album ‘Sign of the Dragonhead’. Album je produciral Alexander Krull, naslovnico pa je narisan Stefan Heilemann (Lidnemann, Epica, Kamelot).
Skupina bo z novim album ogrela srca oboževalcev simfoničnega metala: epske metalske himne, rockerske skaldbe, zbori, nadmočna klasična glasba, odlična produkcija in čarobne melodije in za povrh še zasvojljiv vokal Eline Siirale. Skupina je energijo preteklih koncertov in turnej prenesla direktno v studio.
Ponovno se jim bodo pridružil zbor London Voices, ki je poskrbel tudi za filmske klasike kot sta ‘Lord of the Rings’ in ‘Star Wars’, pa klasični orkester pod vodstvom dirigenta Victorja Smolskiga iz Belorusije, kot tudi različni glasbeniki na tolkalih, klasičnih in ljudskih inštrumentih. Še enkrat bodo Leaves’ Eyes popeljali poslušalce v svet nordijske mitilogije in vikingških sag.
Seznam skladb:
01. Sign Of The Dragonhead
02. Across The Sea
03. Like A Mountain
04. Jomsborg
05. Völva
06. Riders On The Wind
07. Fairer Than The Sun
08. Shadows In The Night
09. Rulers Of Wind And Waves
10. Fires In The North
11. Waves Of Euphoria