Leprous zaključili s snemanjem petega albuma!
Norveški progresivci Leprous, ki bodo letos zasedli tudi oder MetalDays, so končali s snemanjem svojega petega albuma.
Album z naslovom Coal bo izšel v Evropi 20. maja preko založbe InsideOut. Američani bodo morali počakati nekoliko dlje – izid tam bo 28. maja.
Pevec Einar Solberg je povedal, da se bo album kar precej razlikoval od njihovega albuma iz leta 2011 z naslovom Bilateral. Coal bo veliko bolj temačen in melanholičen, je povedal Solberg. Pristavil je še, da to ne pomeni, da bo bolj agresiven, le bolj dinamičen, morda bolj konkreten.
Spodaj si oglejte še delček časa, ki ga je bend preživel v studiu med snemanjem novega albuma.