London se vračajo!

0 1

Sunset Strip legende London, ki so odločilno vplivale na prve korake kasnejše razvpitosti članov še bolj razvpitih skupin, kot so Nikki Sixx iz Motley Crue, Slash iz Guns N’ Roses in Blackie Lawless W.A.S.P, ustvarjajo material za novi studijski album, ki bo tako prvi po albumu  ‘Playa Del Rock’ iz leta 1990.

Pevec zasedbe London Nadir D’Priest je izjavil v nekem nedavnem intervjuju, da so London zbrani v originalni postavi iz leta 1989 z Brianom Westom na bas kitari, Seanom Lewisem na kitari in Kriggerjem na bobnih. To je zasedba, ki je posnela in izdala album  ‘Playa Del Rock’. Zasedba pripravlja tudi novi video.

D’Priest si želi pridobiti k sodelovanju kot posebne goste za novi album tudi Lawlessa ali Sixxa, kot tudi ostale glasbenike, ki so ali so bili kakorkoli povezani z zasedbo London. Album bo izšel predvidoma v prihodnjem letu.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki