Lord Mantis objavili novo skladbo
Avtor: Primož Novak
Ameriška blackened sludge metal zasedba Lord Mantis je objavila skladbo »Sig Safer« z novega EP-ja »NTW«, ki izide 29. aprila pri založbi New Density.
Skladbo lahko poslušate preko strani CVLT Nation TUKAJ.
Na EP-ju se predstavlja skupina v novi zasedbi. Iz zasedbe Indian sta prišla vokalist Dylan O’Toole in basist Will Lindsay, ter kitarist Scott Shellhamer iz zasedbe American Heritage.
Na izdelku bodo 4 nove skladbe:
01. SIG Safer
02. NTW
03. Semblances
04. Final Division