Lord Mantis objavili novo skladbo

0 3

Avtor: Primož Novak

Ameriška blackened sludge metal zasedba Lord Mantis je objavila skladbo »Sig Safer« z novega EP-ja »NTW«, ki izide 29. aprila pri založbi New Density.

Skladbo lahko poslušate preko strani CVLT Nation TUKAJ.  

Na EP-ju se predstavlja skupina v novi zasedbi. Iz zasedbe Indian sta prišla vokalist Dylan O’Toole in basist Will Lindsay, ter kitarist Scott Shellhamer iz zasedbe American Heritage.

Na izdelku bodo 4 nove skladbe:

01. SIG Safer
02. NTW
03. Semblances
04. Final Division

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki