Marca v Ljubljani Deathstars
Avtor: Urban Bolta
Iz tabora Dihurčkov prihaja informacija, da bodo našo prestolnico marca obiskali švedski gothic/industrial metalci Deathstars.
Vse bolj priljubljena zasedba iz Štokholma naj bi se v Gali hali na Metelkovi ustavila 15. marca 2012, tako da si morebitni poslušalci zasedbe lahko že zdaj ta datum zabeležite v svoj koledarček. Deathstars so sicer pred kratkim nastopili kot predskupina rammsteinov v Zagrebu, marca pa bodo prvič nastopili tudi pri nas.