Mark Evans (ex-AC/DC) prodal eno svojih zlatih plošč
Desetletja so že minila, odkar je Mark Evans končal svojo epizodo pri AC/DC, kljub njeni kratkosti pa je z avstralskimi rockerji doživel mnogo pomembnih trenutkov, ki jih lahko dokaže s kolekcijo nagrad in priznanj – pa čeprav se je pred kratkim ta kolekcija zmanjšala za en primerek.
Evans, ki je bil pri AC/DC basist med leti 1975 in 1977, je pred kratkim prodal zlato ploščo za album »High Voltage«, ki jo je dobil za 100.000 prodanih primerkov albuma na francoskem trgu. Plošča je bila desetletja del Evansovega inventarja, vse dokler se je ni odločil prodati. Izkupiček od prodaje, govorimo o 4200 dolarjih, je Evans dobrosrčno podaril fundaciji, ki zbira denar za neko sydnejsko žensko nogometno šolo, ki jo naslednji mesec čaka serija tekem na Havajih.