Mark Evans (ex-AC/DC) prodal eno svojih zlatih plošč

0 1

Desetletja so že minila, odkar je Mark Evans končal svojo epizodo pri AC/DC, kljub njeni kratkosti pa je z avstralskimi rockerji doživel mnogo pomembnih trenutkov, ki jih lahko dokaže s kolekcijo nagrad in priznanj – pa čeprav se je pred kratkim ta kolekcija zmanjšala za en primerek.

Evans, ki je bil pri AC/DC basist med leti  1975 in 1977, je pred kratkim prodal zlato ploščo za album »High Voltage«, ki jo je dobil za 100.000 prodanih primerkov albuma na francoskem trgu. Plošča je bila desetletja del Evansovega inventarja, vse dokler se je ni odločil prodati. Izkupiček od prodaje, govorimo o 4200 dolarjih, je Evans dobrosrčno podaril fundaciji, ki zbira denar za neko sydnejsko žensko nogometno šolo, ki jo naslednji mesec čaka serija tekem na Havajih. 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki