Mark Tornillo – “Jaz nisem in ne bom Udo!”
Avtor: Urban Bolta
Novi pevec nemških heavy metalcev Accept Mark Tornillo, ki so letos poleti najavili ponovno združitev, pravi da ne želi biti drugi Udo Dirkschneider.
V pogovoru za nek radio je bivši TT Quick frontman povedal: “Ne bom poskušal zapolniti Udotove luknje v bandu. Sem drugačen kot on. Moje delo bo predstavljalo mene. No, ko bomo igrali starejši material, se bom poskušal malo približati originalu – naši fani si to zaslužijo. Želijo slišati Accept, potrudil se bom da se bo slišalo kot Accept, na albumu in na odru.”
Reformirana Accept postava poleg Marka Tornille vsebuje še kitarista Wolfa Hoffmanna in Hermana Franka, basista petra Baltesa in bobnarja Stefana Schwarzmanna. Trenutno s producentom Andyjem Sneapom snemajo nov album, ki naj bi izšel v prvi polovici prihodnjega leta.
Za nadaljnje informacije obiščite bandovo spletno stran.