Metal detektor bo – ne bojte se!

0 3

Avtor: Nina Grad

Danes se bo Metal detektor ukvarjal s primarnim človeškim čustvom, strahom. In to ne samo zaradi tega, ker je 11. obletnica napadov, ki so se zgodili 11. septembra 2001, ampak predvsem zato, ker se povsod samo straši – bodisi z ekonomskim kolapsom, osebnimi stiskami, boleznimi, okoljskimi, katastrofami, vojnami in še čim.

Temu primerno bodo skozi različne žanre predstavili različne obravnave in prikaze strahu – od Black Sabbath in singla Paranoid prek Metallicinega spregledanega hita The Frayed Ends Of Sanity pa vse do Fear Factory in morda v tem trenutku najbolj aktualnega singla Fear Campaign.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki