MGMT odigrala povsem novo skladbo!

0 0

Psihedelični dvojec MGMT je v preteklem tednu v živo predstavili novo skladbo – “Mystery Disease”. Skladbi prisluhnite tudi na dnu novice.

Dvojec je skladbo predstavil v petek, 26. aprila, v Pennsylvanii. “Mystery Disease”, nov skladba, naj bi bila del bendovega novega albuma, ki naj bi izšel junija letos.

Novi album je bil sicer posnet skozi celotno lansko leto v kočici v Buffalu, New York. Ben Goldwasser je o albumu dejal le slednje: “Ne poskušava delati glasbe, ki jo bodo ljudje razumeli s prvim poslušanjem.

MGMT sta svoj zadnji album Congratulations sicer izdala leta 2010.

Spodaj prisluhnite še skladbi “Mystery Disease”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki