Mikael Akerfeldt zapustil Bloodbath!

0 0

Avtor: Rok Klemše

Vokalist in kitarist švedskih Opeth Mikael Åkerfeldt je zapustil death metal superskupino Bloodbath.

 

V uradni izjavi je Mikael dejal, da je v Bloodbath sodeloval le za zabavo, ne želi pa se projektu posvetiti z vso resnostjo, saj je preveč zaseden z Opeth in verjetno tudi s Storm Corrosion, novim projektom pri katerem sodeluje s Stevenom Wilsonom (Porcupine Tree). Ali pa Mikael preprosto ne želi več igrati death metala. Mikael je povedal še, da imajo Bloodbath že novega pevca, a imena ni želel razkriti.  

 

Na sliki so Bloodbath v postavi iz leta 2011:

 

Mikael Åkerfeldt (OPETH) – vokal
Martin “Axe” Axenrot (OPETH) – bobni
Anders “Blakkheim” Nyström (KATATONIA) – kitarar
Jonas Renkse (KATATONIA) – bas
Per “Sodomizer” Eriksson (ex-21 LUCIFERS, GENOCRUSH FEROX) – kitara

 

Spodaj za spomin prisluhnite klasiki Eaten, posneti na festivalu Bloodstock!

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki