Misery Index objavili celotni novi album

0 1

Avtor: Primož Novak

Ameriški death/grind metalci Misery Index, ki bodo 23. maja izdali težko pričakovani album The Killing Gods, so danes uradno objavili izdelek na strani Lambgoat.

Album si lahko poslušate TUKAJ.

The Killing Gods je prvi album z novim kitaristom Darinom Morrisom. Album pa bo nasledil Heirs to Thievery, ki je izšel leta 2010.

Skupina se med drugim tudi vrača na slovenska tla, in sicer 12. avgusta v mariborski klub Pekarna. Nastopili bodo skupaj s kaotično hardcore zasedbo Converge.

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki