Misery Index predstavljajo skladbo Conjuring the Cull
Avtor: Primož Novak
Ameriška death/grind zasedba Misery Index je objavila skladbo Conjuring the Cull, ki se bo nahajala na prihajajočem izdelku, Killing Gods, ki bo izšel 23. maja pri Season of Mist.
Skladbo si lahko premierno poslušate na strani Lambgoat.com.
Kot smo že prej poročali, je skupina je album posnela v studiih Wright Way z inženirjem Steveom Carrom (Dying Fetus, Soilwork), bobne pa v studiu Visceral Sound s Scottom Hullom (Pig Destroyer, Brutal Truth).
Besede basista in vokalista Jasona Nethertona navdajajo z upanjem, da se letos obeta izid res odlične death metal ploče: »Po dolgem pisanju in snemanju smo končno dokončali The Killing Gods. Je najdaljša in najbolj raznolika plošča, kar smo jih posneli, predstavlja pa kri, znoj in pivo štirih tipov, ki se trudijo posneti najboljše komade sploh!«
Nenazadnje pa je treba omeniti, da se skupina vrača na slovenska tla 12. avgusta. Koncert se bo odvil v Mariboru, v dvorani Pekarna, kjer bo skupina nastopila kot predskupina Converge. Poleg njih pa bodo igrali še Martyrdod ter Okkultokrati.