Misery Index: The Calling

0 0

Avtor: Primož Novak

Ameriška death metal zasedba Misery Index je posnela video za skladbo The Calling, ki se nahaja na aktualnem albumu, The Killing Gods, ki je izšel pri Season of Mist.

Skupina je album posnela v studiih Wright Way z inženirjem Steveom Carrom (Dying Fetus, Soilwork), bobne pa v studiu Visceral Sound s Scottom Hullom (Pig Destroyer, Brutal Truth).

Misery Index bodo 12. avgusta nastopili v Sloveniji. Koncert se bo odvil v Mariboru, v dvorani Pekarna, kjer bo skupina nastopila kot predskupina Converge. Poleg njih pa bodo igrali še Martyrdod ter Okkultokrati.

MISERY INDEX so:
Jason Netherton: bas, vokal
Mark Kloeppel: kitara, vokal
Adam Jarvis: bobni
Darin Morris: kitara

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki