Mojster Habič obljublja novi album
Avtor: Aleš Podbrežnik
Slovenski glasbeni “D.I.Y.” čudodelnik Grega Habič, snuje novi studijski album!
Delovni naslov plošče je “Under the big black cloud”. Snemanje albuma je trajalo leto in pol, deset skladb na njem pa je nekako tematsko povezanih v odsev današnjega, človeku ne ravno prijaznega sveta. Za končno obdelavo zvoka oz. mastering bo poskrbel Mark Lemer.
Na albumu so z Grego Habičem sodelovali:
Manfred Dikkers-tolkala (Nizozemska)
Jovan Jovanović-bas (Srbija)
Jesse Adams-vokal, klaviature (ZDA)
Robert Humar-klaviature (SLO)
Marko Volk-klaviature (SLO)
Kot posebna gosta pa pri skladbi “Cerberus” sodelujeta tudi dva odlična slovenska kitarista in sicer: Mark Lemer ter Tim Draksler.
Album bo izdan v naslednjem letu, predstavljen pa bo tudi v živo na koncertnih odrih.
Na fotografiji: Grega Habič (in v ozadju Klemen Gasar) med nastopom skupine, dne 23.10.2010, v ljubljanskem Orto baru (RockLine fotoarhiv 2006-2013, vse pravice pridržane – RockLine reportažo s tega koncerta si lahko v celoti preberete TUKAJ.