Monument of Misanthropy: Anger Mismanagament

0 0

Avtor: Rok Klemše

Spodaj lahko prisluhnete novemu komadu zasedbe Monument of Misanthropy, Entering A New State. Brutalno death metal zasedbo je ustanovil bobnar nemške tehnične death metal skupine Necrophagist, Romain Goulon, poleg njega pa v bendu delujete še kitarist Jean Pierre Battesti in vokalist George »Misanthrope« Wilfinger.

Nova zasedba je očitno kot kaže še ne pokazatelj, da se z Necrophagist ne dogaja prav nič in da desetletnega čakanja na naslednika albuma Epitaph še ne bo konec.

Monument of Misanthropy bodo prvenec Anger Mismanagement izdali v februarju 2014, za njegovo produkcijo je poskrbel Christoph Brandes, na plošči pa bo tudi ultra hitra priredba Kreator himne Flag of Hate.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki