Monument of Misanthropy: Anger Mismanagament
Avtor: Rok Klemše
Spodaj lahko prisluhnete novemu komadu zasedbe Monument of Misanthropy, Entering A New State. Brutalno death metal zasedbo je ustanovil bobnar nemške tehnične death metal skupine Necrophagist, Romain Goulon, poleg njega pa v bendu delujete še kitarist Jean Pierre Battesti in vokalist George »Misanthrope« Wilfinger.
Nova zasedba je očitno kot kaže še ne pokazatelj, da se z Necrophagist ne dogaja prav nič in da desetletnega čakanja na naslednika albuma Epitaph še ne bo konec.
Monument of Misanthropy bodo prvenec Anger Mismanagement izdali v februarju 2014, za njegovo produkcijo je poskrbel Christoph Brandes, na plošči pa bo tudi ultra hitra priredba Kreator himne Flag of Hate.