Mötley Crüe snemajo novo pesem
Avtor: Urban Bolta
Mötley Crüe so se zbrali v studiu Tommyja Lee-ja v Kaliforniji, kjer bodo posneli povsem novo pesem. Izdaja novega komada bo sovpadala z njihovo prihajajočo junijsko turnejo po Evropi. Nam najbližje bodo ameriški rock’n’roll poredneži nastopili 21. junija na festivalu Gods of Metal v Milanu.
»Spet smo se s fanti zbrali v studiu. Snemamo v Tommyjevem studiu s producentom Jamesom Michaelom. Posneli smo že bas in bobne, danes bo prišel še Mick Mars, da posname kitarske dele. Vince bo svoje vokalne obligacije izpolnil naslednji teden«, je na socialnem omrežju zapisal basist Nikki Sixx.
»Nekaj let že nismo skupaj snemali, počutim se magično. Težko opišem zven komada, recimo da zveni poredno in seksi.«
Mötley Crüe so zadnji studijski album »Saints of Los Angeles« sicer izdali leta 2008.