Neurotech napovedal zadnji album

0 1

Avtor: Primož Novak

“One man band” Neurotech je sporočil, da bo 23. junija izdal 8. studijski album, ki bo tudi zadnji Neurotech album.

»Mastermind« skupine Wulf pravi, da se po desetih letih odpravlja raziskovati druga glasbena obzorja. V kaj točno se bo usmeril, trenutno še ni znano.

Izseke prihajajočega albuma lahko poslušate TUKAJ.

Na albumu The Catalyst se bodo zvrstile naslednje skladbe:

1.            Act I – Enter

2.            The Catalyst

3.            Our Burial Ground

4.            Sleepwalkers Lifeline

5.            Act II – Adapt

6.            The Flame of Faith

7.            Epitaph

8.            At a Standstill

9.            Act III – Surrender

10.          The Seductive Void

11.          Reconcile

12.          Thoughts Become Air

Na izdelku gostuje pevka Tamy, naslovnico in izgled pa je naredil Matevž Avbelj.

Na deseto obletnico delovanja Neurotech bo izšel tudi boxset 10 CD-jev, ki bo vseboval 8 albumov in 2 EP-ja. Prednaročila bodo najavljena v kratkem. 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki