Niet se poslavljajo

0 2

Slovenska punk rock zasedba Niet, ki se je po 11. letnem premoru leta 2009 (v postavi z novim pevcem Borutom Maroltom) združila znova, je danes na svoji spletni strani in na svojem Facebook profilu najavila, da se poslavlja s koncertnih odrov.

Po devetih letih trenutne zasedve so tako zapisali:
“Nieti smo sklenili, da je po devetih letih od naše vrnitve na koncertne odre prišel čas za slovo – ali bo za stalno ali začasno – ne vemo. Zahvaljujemo se prijateljem, sodelavcem, obiskovalcem koncertov, poslušalcem in vsem, ki ste nas v teh letih podpirali.”

Bilo je lepo … Hvala!”

Upamo, da ne za stalno. 

Vir: www.niet.si

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki