Night Ranger snemajo novi album!
Pevec zasedb Night Ranger in Damn Yankees Jack Blades sporoča, da so Night Ranger pričeli s snemanjem novega studijskega materiala za izid novega albuma.
Zasedba se trenutno nahaja v studiu sredi Severne Kalifornije (ZDA). V studiu se porajajo nekatere nove ideje, ki jih skupina namerava izkoristiti pri piljenju končne podobe posameznih skladb novega albuma.
Night Ranger se odpravljajo potem na ameriško turnejo ob svoji 30. obletnici, ki bo nosila naslov “30th Anniversary World Tour”.
Jack Blades hkrati zaključuje dela na svojem drugem samostojnem studijskem albumu, za miksanje zvoka bo poskrbel Anthony Focx.
Kdaj, če sploh kdaj, bomo ugledali mojstre AOR zvoka na Evropskih odrih, pa ostaja še naprej velika enigma.
Zadnji studijski album zasedbe Night Ranger z naslovom “A Hole In The Sky” je izšel leta 2007 preko založbe Frontiers Records.