Nightrage najavili novega kitarista in bobnarja
Avtor: Primož Novak
Grško-švedska melodična death metal naveza Nightrage je sporočila, da sta se skupini pridružila kitarist Magnus Söderman in bobnar Lawrence Dinamarca.
Skupina je s pridobitvijo zelo navdušena in v kratkem bo razkrila tudi nekaj načrtov za prihodnost.
Zadnji album skupine »The Puritan« je izšel lansko leto pri aprila pri založbi Despotz Records. Gre za šesti studijski izdelek skupine, ki je bila ustanovljena leta 2000.
Skupino trenutno tvorijo naslednji člani:
Marios Iliopoulos – kitara
Ronnie Nyman – vokal
Anders Hammer – bas
Magnus Söderman – kitara
Lawrence Dinamarca – bobni