Nightrage najavili novega kitarista in bobnarja

0 1

Avtor: Primož Novak

Grško-švedska melodična death metal naveza Nightrage je sporočila, da sta se skupini pridružila kitarist Magnus Söderman in bobnar Lawrence Dinamarca.

Skupina je s pridobitvijo zelo navdušena in v kratkem bo razkrila tudi nekaj načrtov za prihodnost.

Zadnji album skupine »The Puritan« je izšel lansko leto pri aprila pri založbi Despotz Records. Gre za šesti studijski izdelek skupine, ki je bila ustanovljena leta 2000.

Skupino trenutno tvorijo naslednji člani:

Marios Iliopoulos – kitara

Ronnie Nyman – vokal

Anders Hammer – bas

Magnus Söderman – kitara

Lawrence Dinamarca – bobni

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki