Nightwish jutri v Hali Tivoli!

0 4

Jutri nas v ljubljanski Hali Tivoli v organizaciji Agitator d.o.o. čaka finska glasbena poslastica Nightwish, ki bo tako tudi v Sloveniji prvič predstavila novo pevko Anette Olzon. Uspešen, že nekajkrat platinast, septembra lani izdan album “Dark Passion Play” bomo tako videli in slišali v živo, ne bodo pa manjkali niti aktualni singli “Bye Bye Beautiful” in starejši hiti.

Vrata se za obiskovalce odprejo ob 20. uri. Ne zamudite!!!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki