Nov album Rage agains the machine v letu 2009?
Govori se, da se bodo R.A.T.M. podali v studio in pričeli zbirati na kup material za izid njihovega novega albuma, ki naj bi izšel pri založbi Sony. Računajo na to, da bo nov plošček zunaj že prihodnje leto.