Novi album After The Burial 17. decembra

0 0

Avtor: Primož Novak

Ameriška tehnična deathcore/djent zasedba After The Burial bo 17. decembra izdala novi album, ki nosi naslov Wolves Within.

Po več kot treh letih se After The Burial vračajo z novim izdelkom, ki bo luč sveta ugledal 17. decembra pri založbi Sumerian Records. Skupina obljublja, da se je čakanje na novi album več kot izplačalo. Pričakujete lahko masivne breakdowne, uničujoč vokal ter najbolj impresivno in tehnično napisane skladbe.

Kitarist zasedbe Justin Lowe pravi, da so več kot navdušeni nad novim albumom, ki so ga pisali zadnje dve leti z namenom, da premaknejo svoje glasbene in ustvarjalne meje. Obenem pa je skupina nadgradila tudi svoj zvok.

Spodaj pa si lahko poslušate tudi prvo noviteto z naslovom A Wolf Amongst Ravens.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki