Novi album Black Label Society aprila 2014

0 0

Avtor: Primož Novak

Ameriška zasedba Black Label Society z legendarnim Zakkom Wyldom na čelu je napovedala novi album, ki naj bi izšel aprila 2014. Sodeč po besedah Wylda naj bi bil novi album “heavy”. Gre za prvi album po Order of the Black, ki je izšel leta 2010.

Skupina medtem sicer ni mirovala. Septembra je izdala dvojni akustični CD z naslovom Unblackened, ki na prvem CD-ju ponuja akustični koncert, na drugem pa akustične verzije določenih skladb ter 6 novih skladb.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki