Novi album Misery Index spomladi 2014
Avtor: Primož Novak
Ameriška grind/death zasedba Misery Index je objavilia, da bo spomladi 2014 izdala novi album, ki bo izšel pri založbi Season of Mist.
Skupina se je pred kratkim zaprla studio Visceral Sound, kjer se je pričelo snemanje bobnov za novi Misery Index album s Scottom Hullom (Pig Destroyer). Ostala glasbila bodo posneta v Wrightway Studios, za zvočno podobo pa bo poskrbel Steve Wright (Dying Fetus). Vse skupaj naj bi bilo končano v začetku januarja.
Skupina obljublja najdaljši in najbolj raznolik album njihove kariere.
Misery Index se junija 2014 vračajo tudi na evropska tla, a vendar kaj pretirano blizu Slovenije ne bodo prišli.