Novi album Sahg 23. septembra
Avtor: Primož Novak
Norveška psihedelična/hard rock zasedba Sahg bo 23. septembra pri Indie Recordings izdala novi album »Memento Mori«
Album po nasledil »Delusions Of Grandeur«, ki je izšel leta 2013, za tem pa je skupina zamenjala nekaj članov. Lansko leto je skupino zapustil bobnar Thomas Lønnheim in ustanovni član Thomas Tofthagen. Skupina je zaradi tega skoraj prenehali delovati, vendar je pridobila nove moči in ustvarila novi album.
Na kitari se je skupini pridružil Ole Walaunet ter bobnar Mads Lilletvedt, ki izhajata iz bolj ekstremnih vod. Njihov agresiven pristop je tudi oblikoval zvok na »Memento Mori«.
Na albumu se bodo zvrstile naslednje skladbe:
1. Black Unicorn
2. Devilspeed
3. Take It To The Grave
4. Silence The Machines
5. Sanctimony
6. (Praise The) Electric Sun
7. Travellers Of Space And Light
8. Blood Of Oceans