Novi album skupine Magnum

0 0

Avtor: Sebastijan Videc

Magnum so objavili izzid svojega novega albuma Escape from the Shadow Garden za 24. marec 2014.

Spremljajoča turneja se bo pričela aprila v Skandinaviji, se konec mesca preselila na Otok, večji del maja pa potekala po Nemčiji in Švici. Nam najbližje bodo nastopili 22. maja v Münchnu.

Escape From the Shadow Garden je nadaljevanje uspešnega albuma On the Thirteenth Day iz leta 2012. Nov album bo dobavljiv kot standardni CD, download, digipack omejene izdaje z dodatni materialom in kot dvojna vinilna plošča. Za naslovnico je bil spet zadolžen Rodney Matthews.

Kanadčani Saga, ki bodo Magnume spremljali na turneji, so pred kratkim izdali DVD v živo imenovan Spin it Again, ki je bil posnet lansko leto na njihovem koncertu v Münchnu.

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki