Novi Deville album jutri
Avtor: Primož Novak
Švedska heavy rock zasedba Deville bo jutri izdala novi album Make it Belong to Us, ki bo nasledil album Hydra (2013).
Skupina je posnela za naslovno skladbo video, ki si ga lahko ogledate spodaj.
Make it Belong to Us bo izšel na založbi Fuzzorama Records, ki je dom tudi priznanim Truckfighters. Na Bandcamp strani založbe je možno slišati tudi skladbi Chief in Lief in Decay.
Novi album Deville bo prvi album s prenovljeno zasedbo, ki jo sestavljajo kitarist/vokalist Andreas Bengtsson, bobnar Markus Nilsson, basist Markus Åkesson in kitarist Andreas Wulkan. Slednji se je skupini pridružil leta 2013 po izidu albuma Hydra.