Novi singl skupine Gromofon
Avtor: Aleš Podbrežnik
Igla zopet škrta. Gromofon se vračajo z novim singlom »Osvobojen«, ki napoveduje jesenski izid dolgometražnega prvenca.
»Osvobojen« je močna doza visokooktanskega rokenrola brez saharina in ostalih sladkornih dodatkov in ne bo pustil ravnodušnega nobenega ljubitelja drvečih ritmov, prepletenih z ostrimi kitarskimi zvoki.
Gromofon so:
Grega Sevnik – bas, spremljevalni vokali
Sergej Steblovnik – bobni
Bojan Stopar – vokal, kitara
Videospot za omenjeno skladbo v režiji Kaje Steblovnik si lahko ogledate na naslednji povezavi: