Novi singl skupine Gromofon

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

Igla zopet škrta. Gromofon se vračajo z novim singlom »Osvobojen«, ki napoveduje jesenski izid dolgometražnega prvenca.

»Osvobojen« je močna doza visokooktanskega rokenrola brez saharina in ostalih sladkornih dodatkov in ne bo pustil ravnodušnega nobenega ljubitelja drvečih ritmov, prepletenih z ostrimi kitarskimi zvoki.

Gromofon so:
Grega Sevnik – bas, spremljevalni vokali
Sergej Steblovnik – bobni
Bojan Stopar – vokal, kitara

Videospot za omenjeno skladbo v režiji Kaje Steblovnik si lahko ogledate na naslednji povezavi:

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki