Novi single Sinkin’ Soon

0 0

Čeprav se je sprva govorilo o spremembah, so lahko poslušalci tretjega albuma Norah Jones na svoje veselje ugotovili, da ‘Not too late’
sestavljajo skladbe, ki v njenem edinstvenem stilu povezujejo jazz, folk, country in blues v čudovito celoto, ki navdihuje.

Ne samo nežne ljubezenske pesmi. Na novem albumu ‘Not too late’ se je Norah Jones odločila presenetiti svoje oboževalce z skladbami, ki so politično angažirane (Sinkin’ Soon) in se med drugim dotikajo tudi vojne tematike (Wish I could” in “My dear country”).

Ne samo glasba. Velika pričakovanja so tudi glede filmskega prvenca Norah Jones “My blueberry nights” režiserja Kar Wai Wonga, ki bi moral priti v kinodvorane v prvih dneh septembra. Glasbenica igra mlado dekle, ki samo prične potovanje po Ameriki z željo rešiti njene ljubezenske težave in poiskati samo sebe. V igralski zasedbi najdemo znana imena kot Natalie Portman, Tim Roth in Jude Law.

Po uspehu “Come away with me” je Norah Jones leta 2004 izdala album “Feels like home”, ki sta presegla skupno naklado več kot 30 miljonov prodanih albumov, ter uspeh kronala še z zmago na podelitvi Grammy Awards.

‘Not too late’ je ponovna zgodba o uspehu, ki se nadaljuje z drugim singlom ‘ Sinkin’ Soon’.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki