Novi The Police vse preveč podobni Stingu

0 1
Polnih 24 let oboževalci britanske zasedbe The Police željno pričakujejo ponovno združitev zasedbe z legendarnim Stingom na čelu. Letos so jim bile vztrajne molitve uslišane in tako se bosta poleg Stinga za snemanje albuma in svetovno promocijsko turnejo ponovno aktivirala še Andy Summers in Stewart Copeland.

Stinga načeloma veže pogodba z založbo A&M, The Police pa so se odločili za dokaj čudno optezo in demo opsnetke odnesli neki drugi založbi, kjer pa so naleteli na nepričakovan odziv. ZAložnik jim namreč očita, da njihovi demo posnetki stilsko in zvokovno vse preveč zvenijo kot Stingovo solo delo zadnjih dveh desetletij. Glasbo so opredelili kot mešanico jazza in new agea, njihovi fani pa od njih pričakujejo vse kaj drugega in hite v stilu “Message In The Bottle” ali “Roxanne”.

The Police so se tako znašli v dokaj neugodni situaciji saj demo material ni ponudil niti enega potencialnega hita in založniki so jih kratkomalo odbili. Do nadaljnega novega albuma tako za sedaj ne gre pričakovati, čeprav datumi turneje ostajajo nespremenjeni in potrjeni. Očitno bodo The Police še nekaj časa živeli na lovorikah stare slave. Zanimivo dejstvo pa je tudi, da bo kot predskupina na njihovih nastopih občinstvo ogrevala zasedba Fiction Plane, kjer kot frontman deluje prav Stingov najstarejši sin Joe Sumner.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki