Novi video spot Kozlam – Dan D in Ljudska fronta
Avtor: Aleš Podbrežnik
Ko so se Dan D odločali, kako najbolje zlorabiti letošnje Viktorje, je soglasno padla odločitev, da bodo k sodelovanju povabili prijatelje iz trenutno najbolj priljubljenih domačih rock zasedb. Pod imenom Ljudska fronta so z Dan D pred mikrofon stopili Gregor Skočir (Big Foot Mama), Tone Kregar in Jernej Dirnbek (MI2), Tomi Meglič (Siddharta) in Borut Marolt (Niet), ter posneli verzijo skladbe Kozlam. Ta je bila prvotno namenjena samo Viktorjem, a je bil posnetek tako udaren, da ga je skupina uvrstila na svoj novi album DNA D. Ves čas snemanja je bil z njimi v studiu tudi režiser Predrag Rajčič – Perica, ki je ustvarjalno in prijateljsko vzdušje zabeležil tudi na kamero. Videospot si lahko ogledate na YouTube kanalu skupine Dan D, fantje pa bodo o usodi Ljudske fronte poklepetali na pikniku, na katerega sta jih domnevno povabila Tone in Jernej iz skupine Mi2.
Koncertni datumi:
2. 5. Kanegra – Spring break
15. 5. Kranj – KluBar
30. 5. Velenje – DMK
11. 7. Trebnje – ŠVIC festival
29. 8. Nova Gorica – Back to School open air