Ob 20-letnici “Neverminda” Krist Novoselic s posebnim koncertom
Avtor: Urban Bolta
Praznovanju ob dvajsetletnici izida Nirvaninega albuma “Nevermind” se bo pridružil tudi basist Krist Novoselic, ki bo v Seattlu 20. septembra odigral poseben koncert.
Novoselic bo namreč kultni album odigral v njegovi celoti. Na odru Experience Music centru v Seattlu se mu bodo pridružili številni lokalni izvajalci: The Fastbacks, The Long Winters, Vaporland, Visqueen, Campfire OK, Valis (z bivšimi Screaming Trees člani) in Ravenna Woods. Na odru se mu po vsej verjetnosti en bo pridružil Nirvanin bobnar z najdaljšim stažem, Dave Grohl, saj imajo Foo Fightersi za 20. september najavljen koncert v Clevlandu.
20-letnico albumu “Nevermind” bodo praznovali tudi v Londonu, kjer bodo postavili razstavo. Vse informacije v zvezi z dogodkom so na voljo tukaj.
Ob jubileju bo album doživel obširni ponatis, o čemer smo že poročali.