Obnova londonskih Sarm studijev
Avtor: Urban Bolta
Legendarni Sarm studiji, katerih lastnik je družba SPZ Group v lasti Trevorja Horna (Yes, The Buggles), bodo redaptirani in preoblikovani v stanovanja in dva digitalna studia. V studiih, ki se nahajajo v Notting Hillu v Londonu, so med drugim snemali Iron Maiden, Bob Marley, Steve Winwood, Free, Bad Company, Robert Palmer,Jimmy Cliff, Nick Drake, Fairport Convention, King Crimson, John Martyn, Mott the Hoople, Cat Stevens in kopica ostalih svetovno znanih glasbenikov.
V obnovo studijev bo po poročanju častnika The Sun vloženih več milijonov funtov, pet studijev bo tako preoblikovanih v dva digitalna studia, preostal del zgradbe pa bo namensko spremenjen v stanovanja in apartmaje.
Ally Horn, hčer lastnikov družbe SPZ Group, zakoncev Horn, je dejala: “Upamo, da bo Sarm doživel ponovno rojstvo v digitalnih časih, zato je obnova pravzaprav namenjena naslednjim generacijam.”